Podglądacze:)

niedziela, 29 maja 2011

Występy i nowości

W sobotę w Jeleniej Górze odbyła się 21 Majówka ze zwierzętami. Niby nic niezwykłego, ale na scenie wraz ze swoim przedszkolem występował mój syn:) Dumna matka była, zdjęcia zrobiła, film nakręciła:)


Przez weekend powstały też nowe kolczyki do galerii Unikalni (po akceptacji galerii umieszczę je szczegółowo na moim drugim blogu). Kolczyki filcowe, obszyte murkiem koralikami - jak nie lubię robić kolczyków, to te sprawiają mi przyjemność.Na koniec pokażę małego wróbelka, którego mój kiler Yoshee potraktował jak piłeczkę do podrzucania. Wymemłał go w pysku do granic możliwości - na szczęście nie uszkodził. Plus dla niego, że jest psem bardzo posłusznym i na komendę "puść" od razu go wypluł.
Oczywiście, żadne zwierze w trakcie robienia zdjęć nie ucierpiało, a ptaszek po otrząśnięciu się z szoku z piskiem w podskokach uciekł na podwórko sąsiada.
4 komentarze:

 1. Cudna jest Twoja filcowa biżuteria.
  Niestety i wśród zwierząt jest zasada, rządzi silniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam różne filcowe twory, ale Twoja biżuteria najbardziej mi się podoba i kosmetyczki także !
  Będę zaglądać tu często, bo mi się podoba to co widzę :)
  Mam dwa koty, ale to najstarsza Agrafka często przynosi nam do domu ptaszki....na szczęście większość z nich przeżywa, bo ratujemy biedaczyska z zębów oprawcy-sierściucha, ale czasem niestety nie :(
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń